RR01J390KTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR01J390KTB TE CONNECTIVITY
    RR01J390KTB TE CONNECTIVITY
    RR01J390KTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR01J390KTB is described as RES 390K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL