RR01J20KTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR01J20KTB TE CONNECTIVITY
    RR01J20KTB TE CONNECTIVITY
    RR01J20KTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR01J20KTB is described as RES 20.0K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"