RR01J13KTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR01J13KTB TE CONNECTIVITY
    RR01J13KTB TE CONNECTIVITY
    RR01J13KTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR01J13KTB is described as RES 13.0K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"