RR01J12KTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR01J12KTB TE CONNECTIVITY
    RR01J12KTB TE CONNECTIVITY
    RR01J12KTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR01J12KTB is described as RES 12.0K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.