ROX3SJ68R TE CONNECTIVITY
  • More about ROX3SJ68R TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ68R TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ68R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX3SJ68R is described as RES 68.0 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"