ROX3SJ680R TE CONNECTIVITY
  • More about ROX3SJ680R TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ680R TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ680R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX3SJ680R is described as RES 680 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F