ROX3SJ56K TE CONNECTIVITY
  • More about ROX3SJ56K TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ56K TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ56K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX3SJ56K is described as RES 56.0K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.