ROX3SJ4K7 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX3SJ4K7 TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ4K7 TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ4K7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX3SJ4K7 is described as RES 4.70K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK