ROX3SJ220R TE CONNECTIVITY
  • More about ROX3SJ220R TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ220R TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ220R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX3SJ220R is described as RES 220 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.