ROX3SJ1K2 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX3SJ1K2 TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ1K2 TE CONNECTIVITY
    ROX3SJ1K2 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX3SJ1K2 is described as RES 1.20K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"