ROX2SJ82K TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ82K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ82K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ82K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ82K is described as RES 82.0K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE