ROX2SJ4R7 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ4R7 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ4R7 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ4R7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ4R7 is described as RES 4.70 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"