ROX2SJ470K TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ470K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ470K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ470K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ470K is described as RES 470K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM