ROX2SJ3K3 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ3K3 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ3K3 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ3K3 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ3K3 is described as RES 3.30K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"