ROX2SJ270K TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ270K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ270K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ270K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ270K is described as RES 270K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE