ROX2SJ1R8 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ1R8 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ1R8 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ1R8 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ1R8 is described as RES 1.80 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X