ROX2SJ1K5 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ1K5 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ1K5 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ1K5 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ1K5 is described as RES 1.50K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR