ROX2SJ1K2 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ1K2 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ1K2 TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ1K2 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ1K2 is described as RES 1.20K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE