ROX2SJ12R TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ12R TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ12R TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ12R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ12R is described as RES 12.0 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM