ROX2SJ120K TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ120K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ120K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ120K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ120K is described as RES 120K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM