ROX2SJ10K TE CONNECTIVITY
  • More about ROX2SJ10K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ10K TE CONNECTIVITY
    ROX2SJ10K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX2SJ10K is described as RES 10.0K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM