ROX1SJR47 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX1SJR47 TE CONNECTIVITY
    ROX1SJR47 TE CONNECTIVITY
    ROX1SJR47 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX1SJR47 is described as RES 0.47 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE