ROX1SJ220R TE CONNECTIVITY
  • More about ROX1SJ220R TE CONNECTIVITY
    ROX1SJ220R TE CONNECTIVITY
    ROX1SJ220R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX1SJ220R is described as RES 220 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F