ROX1SF650R TE CONNECTIVITY
  • More about ROX1SF650R TE CONNECTIVITY
    ROX1SF650R TE CONNECTIVITY
    ROX1SF650R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX1SF650R is described as RES 650 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK