ROX1SF2K2 TE CONNECTIVITY
  • More about ROX1SF2K2 TE CONNECTIVITY
    ROX1SF2K2 TE CONNECTIVITY
    ROX1SF2K2 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX1SF2K2 is described as RES 2.2K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK