ROX1SF22K TE CONNECTIVITY
  • More about ROX1SF22K TE CONNECTIVITY
    ROX1SF22K TE CONNECTIVITY
    ROX1SF22K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ROX1SF22K is described as RES 22K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN