PC610H502AP15LF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: PC610H502AP15LF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 5K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PC610H502AP15LF TE CONNECTIVITY
    PC610H502AP15LF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. PC610H502AP15LF is described as POT 5K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS