PBC-080A3M TE CONNECTIVITY
  • Part Number: PBC-080A3M
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, IEC, Electro Mechanical, 80A, 220VAC Coil, 1NO/1NC, PBC Series
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about PBC-080A3M TE CONNECTIVITY
    PBC-080A3M TE CONNECTIVITY
    PBC-080A3M is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. PBC-080A3M is described as Contactor, IEC, Electro Mechanical, 80A, 220VAC Coil, 1NO/1NC, PBC Series. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH