PBC-032A1F7 TE CONNECTIVITY
  • Part Number: PBC-032A1F7
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, IEC, Electro Mechanical, 32A, 110-120VAC Coil, 3PST-NO-DM, PBC Series
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about PBC-032A1F7 TE CONNECTIVITY
    PBC-032A1F7 TE CONNECTIVITY
    PBC-032A1F7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. PBC-032A1F7 is described as Contactor, IEC, Electro Mechanical, 32A, 110-120VAC Coil, 3PST-NO-DM, PBC Series. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB