PBC-012A1M7 TE CONNECTIVITY
  • Part Number: PBC-012A1M7
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, IEC, Electro Mechanical, 12A, 220-240VAC Coil, 3PST-NO-DM, PBC Series
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about PBC-012A1M7 TE CONNECTIVITY
    PBC-012A1M7 TE CONNECTIVITY
    PBC-012A1M7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. PBC-012A1M7 is described as Contactor, IEC, Electro Mechanical, 12A, 220-240VAC Coil, 3PST-NO-DM, PBC Series. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM