P30P47D12P1-24 TE CONNECTIVITY
  • Part Number: P30P47D12P1-24
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, Relay, Electro Mechanical, 30A, 4PST-NO-DM, P30/P40 Series
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about P30P47D12P1-24 TE CONNECTIVITY
    P30P47D12P1-24 TE CONNECTIVITY
    P30P47D12P1-24 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. P30P47D12P1-24 is described as Contactor, Relay, Electro Mechanical, 30A, 4PST-NO-DM, P30/P40 Series. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY