P25P42A22P1-240 TE CONNECTIVITY
  • Part Number: P25P42A22P1-240
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, Definite Purpose, 8-32 Screw Quick Connect; 3 Poles; 25A; 3PST-NO-DM
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about P25P42A22P1-240 TE CONNECTIVITY
    P25P42A22P1-240 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. P25P42A22P1-240 is described as Contactor, Definite Purpose, 8-32 Screw Quick Connect; 3 Poles; 25A; 3PST-NO-DM. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB