NHSC2001R5J TE CONNECTIVITY
  • More about NHSC2001R5J TE CONNECTIVITY
    NHSC2001R5J TE CONNECTIVITY
    NHSC2001R5J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. NHSC2001R5J is described as RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE