NHSC2001R0J TE CONNECTIVITY
  • More about NHSC2001R0J TE CONNECTIVITY
    NHSC2001R0J TE CONNECTIVITY
    NHSC2001R0J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. NHSC2001R0J is described as RES CHAS MNT 1 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR