MPR20C220RJ TE CONNECTIVITY
  • More about MPR20C220RJ TE CONNECTIVITY
    MPR20C220RJ TE CONNECTIVITY
    MPR20C220RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. MPR20C220RJ is described as RES 220 OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.