MPR20C20RF TE CONNECTIVITY
  • More about MPR20C20RF TE CONNECTIVITY
    MPR20C20RF TE CONNECTIVITY
    MPR20C20RF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. MPR20C20RF is described as RES 20 OHM 20W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.