MPC52500J TE CONNECTIVITY
  • More about MPC52500J TE CONNECTIVITY
    MPC52500J TE CONNECTIVITY
    MPC52500J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. MPC52500J is described as RES 50.0 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM