LR1F4K32 TE CONNECTIVITY
  • More about LR1F4K32 TE CONNECTIVITY
    LR1F4K32 TE CONNECTIVITY
    LR1F4K32 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. LR1F4K32 is described as RES 4.32K OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT