HVR50D100MK TE CONNECTIVITY
  • More about HVR50D100MK TE CONNECTIVITY
    HVR50D100MK TE CONNECTIVITY
    HVR50D100MK is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HVR50D100MK is described as RES CHAS MNT 100M OHM 10% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.