HSC3003R9J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC3003R9J TE CONNECTIVITY
    HSC3003R9J TE CONNECTIVITY
    HSC3003R9J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC3003R9J is described as RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL