HSC3003R2J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC3003R2J TE CONNECTIVITY
    HSC3003R2J TE CONNECTIVITY
    HSC3003R2J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC3003R2J is described as RES CHAS MNT 3.2 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"