HSC300330RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC300330RJ TE CONNECTIVITY
    HSC300330RJ TE CONNECTIVITY
    HSC300330RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC300330RJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE