HSC30022KJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC30022KJ TE CONNECTIVITY
    HSC30022KJ TE CONNECTIVITY
    HSC30022KJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC30022KJ is described as RES CHAS MNT 22K OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS