HSC300200RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC300200RJ TE CONNECTIVITY
    HSC300200RJ TE CONNECTIVITY
    HSC300200RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC300200RJ is described as RES CHAS MNT 200 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.