HSC30018KJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC30018KJ TE CONNECTIVITY
    HSC30018KJ TE CONNECTIVITY
    HSC30018KJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC30018KJ is described as RES CHAS MNT 18K OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE