HSC25082RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC25082RJ TE CONNECTIVITY
    HSC25082RJ TE CONNECTIVITY
    HSC25082RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC25082RJ is described as RES CHAS MNT 82 OHM 5% 250W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"