HSC200R75J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC200R75J TE CONNECTIVITY
    HSC200R75J TE CONNECTIVITY
    HSC200R75J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC200R75J is described as RES CHAS MNT 0.75 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.