HSC20080RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC20080RJ TE CONNECTIVITY
    HSC20080RJ TE CONNECTIVITY
    HSC20080RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC20080RJ is described as RES CHAS MNT 80 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE