HSC2006R0J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC2006R0J TE CONNECTIVITY
    HSC2006R0J TE CONNECTIVITY
    HSC2006R0J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC2006R0J is described as RES CHAS MNT 6 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"