HSC200560RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC200560RJ TE CONNECTIVITY
    HSC200560RJ TE CONNECTIVITY
    HSC200560RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC200560RJ is described as RES CHAS MNT 560 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.